Seimo nariai - Donalda MEIŽELYTĖ 

EN  FR
Donalda MEIŽELYTĖ
 
Donalda MEIŽELYTĖ

 

Seimo narė nuo 2008-11-17 iki 2012-11-16.
Išrinkta pagal sąrašą,
iškėlė Tautos prisikėlimo partija
 
  
Pareigos
Seimo komitetuoseSeimo komisijoseSeimo frakcijoseParlamentinėse grupėse
Komandiruotės ir kelionės
Biografija
Gimė 1975 m. rugpjūčio 7 d. Šilutėje.

Mokyklą baigė Tauragėje, kurioje gyveno nuo septynerių metų. Labai didžiuojasi tuo, kad per Tauragės „Šaltinio“ vidurinės mokyklos moksleivių surengtą apklausą buvo išrinkta garsiausiu šią mokyklą baigusiu žmogumi.

Septynerius metus mokėsi Tauragės muzikos mokykloje, baigė fortepijono klasę.

Vaidino Tauragės liaudies teatre (buvo vienintelė moksleivė), lankė tapybos užsiėmimus pas profesionalų dailininką, rašė straipsnius jaunimo temomis vietiniam Tauragės laikraščiui „Tauragiškių balsas“ (jo ilgametis redaktorius buvo tėvas Tadas Meiželis, dabar – korespondentas). Motina Albina Meiželienė ilgus metus dirba pedagoge.

Mokydamasi aktyviai dalyvavo visuomeninėje veikloje. Dvejus metus iš eilės dalyvavo Respublikinio filologų konkurso finaliniame ture ir tapo šios kūrybinės filologų olimpiados laureate publicistikos srityje už darbą „Antri namai?“ Nors buvo užsiėmusi neformaliuoju ugdymu, neapleido ir mokslo, mokyklą baigė dešimtukais, su pagyrimu.

1993 m. įstojo į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institutą. 1997 m. apgynė diplominį darbą, suteiktas bakalauro laipsnis.

Dirbo Lietuvos AIDS centre, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Lietuvos radijuje ir televizijoje, „Radiocentre“, LNK, bendradarbiavo su keliais periodiniais leidiniais. Tuo pačiu metu pradėjo muzikinę karjerą, išleido keletą dainų vaikams ir du solinius albumus, koncertavo ir vedė įvairius renginius.

 

Pomėgiai – knygų skaitymas, kelionės, muzikavimas.

Moka anglų ir rusų kalbas.

Išsituokusi.

Turi dukrą Jutą.

© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ