Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Audronius
AŽUBALIS
Pirmininko pavaduotojas: 2008-12-04–2010-05-10
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Pirmininkė: 2009-09-23–2012-11-16
Laimontas
DINIUS
Narys: 2011-06-28–2012-11-16
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Narys: 2008-12-04–2011-04-11
Kęstas
KOMSKIS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Narys: 2011-06-28–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Narys: 2008-12-04–2011-10-21
Almantas
PETKUS
Nario pavaduotojas: 2011-06-28–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Narys: 2008-12-22–2011-04-12
Paulius
SAUDARGAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Viktor
USPASKICH
Narys: 2008-12-04–2009-06-15
Arūnas
VALINSKAS
Pirmininkas: 2008-12-04–2009-09-22
Emanuelis
ZINGERIS
Pirmininko pavaduotojas: 2010-05-11–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ