Tarpparlamentinių ryšių su Saudo Arabijos Karalyste grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2010-01-11–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Pirmininkas: 2010-01-11–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Pirmininko pavaduotojas: 2010-01-11–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Narė: 2010-01-11–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2010-01-11–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2010-01-11–2012-11-16
Valentinas
STUNDYS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
Arūnas
VALINSKAS
Narys: 2010-01-11–2011-02-24
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2011-02-25–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Narys: 2010-01-11–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ