Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2008-12-04–2009-11-16
Česlovas
JURŠĖNAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2012-05-28–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Vytautas
KURPUVESAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Pirmininko pavaduotojas: 2008-12-22–2012-11-16
Michal
MACKEVIČ
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2008-12-22–2012-11-16
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Algis
RIMAS
Narys: 2008-12-04–2010-08-09
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Algirdas
SYSAS
Narys: 2010-09-21–2012-11-16
Gintaras
SONGAILA
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Valentinas
STUNDYS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Pirmininkas: 2008-12-04–2012-11-16
Valdemar
TOMAŠEVSKI
Narys: 2008-12-04–2009-06-21
Kazimieras
UOKA
Narys: 2009-11-17–2012-11-16
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Narė: 2008-12-04–2012-11-16
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2008-12-04–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Narys: 2008-12-04–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ