Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Arvydas
ANUŠAUSKAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Petras
AUŠTREVIČIUS
Pirmininkas: 2009-02-05–2012-11-16
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2009-02-05–2009-06-28
Asta
BAUKUTĖ
Narė: 2009-02-05–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-02-05–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Narė: 2009-02-05–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Audrius
ENDZINAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Narys: 2009-02-05–2011-04-11
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Saulius
PEČELIŪNAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2009-02-05–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Pirmininko pavaduotojas: 2009-02-05–2012-11-16
Algirdas
SYSAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2009-02-05–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Zita
UŽLYTĖ
Narė: 2009-02-05–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-02-05–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ