Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Vincas
BABILIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Laimontas
DINIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Linas
KARALIUS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2010-11-11
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Antanas
MATULAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Donalda
MEIŽELYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Pirmininkė: 2009-01-20–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Juozas
OLEKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Narys: 2009-01-20–2011-10-21
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2010-07-02–2012-11-16
Rimantas
SINKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Ingrida
VALINSKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2010-01-20–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rokas
ŽILINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ