Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2009-01-15–2011-04-09
Petras
AUŠTREVIČIUS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Pirmininkas: 2009-01-15–2012-11-16
Vytautas
GALVONAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Linas
KARALIUS
Narys: 2009-01-15–2010-11-11
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Narys: 2009-07-23–2011-04-12
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Arūnė
STIRBLYTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2009-01-15–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2009-01-15–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ