Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2009-01-15–2011-04-09
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2009-01-15–2009-06-28
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Vilija
BLINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2009-01-15–2009-06-28
Vytautas
BOGUŠIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Dainius
BUDRYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Laimontas
DINIUS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Narys: 2010-06-14–2012-11-16
Kęstutis
GLAVECKAS
Pirmininkas: 2009-01-15–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Česlovas
JURŠĖNAS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-15–2012-11-16
Linas
KARALIUS
Narys: 2009-01-15–2010-11-11
Justinas
KAROSAS
Narys: 2009-01-15–2012-06-06
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Vytautas
KURPUVESAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Arminas
LYDEKA
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2009-01-15–2012-11-16
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Andrius
MAZURONIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Donalda
MEIŽELYTĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Bronius
PAUŽA
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Narys: 2009-07-23–2011-04-12
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2010-07-15–2012-11-16
Algirdas
SYSAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Narys: 2011-04-21–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2010-01-15–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2009-01-15–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2009-01-15–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ