Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2009-01-20–2011-04-09
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vytenis Povilas
ANDRIUKAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arvydas
ANUŠAUSKAS
Pirmininkas: 2009-01-20–2012-11-16
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vincas
BABILIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2009-01-20–2009-06-28
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Mindaugas
BASTYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Antanas
BAURA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Vilija
BLINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2009-01-20–2009-06-28
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Algimantas
DUMBRAVA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Stanislovas
GIEDRAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
GLAVECKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Edmundas
JONYLA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Evaldas
JURKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Justinas
KAROSAS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2012-06-06
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Egidijus
KLUMBYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Narys: 2011-06-13–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Antanas
MATULAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
MAZURONIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Juozas
OLEKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Bronius
PAUŽA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Narys: 2009-07-23–2011-04-12
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Algimantas
SALAMAKINAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Paulius
SAUDARGAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Gintaras
SONGAILA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valentinas
STUNDYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
ŠIMĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kazimieras
UOKA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Justinas
URBANAVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Viktor
USPASKICH
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2009-06-15
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Remigijus
ŽEMAITAITIS
Narys: 2010-05-26–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ