Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2009-02-12–2011-04-09
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Vincas
BABILIUS
Narys: 2010-06-03–2012-11-16
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2009-02-12–2009-06-28
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Vilija
BLINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2009-02-12–2009-06-28
Bronius
BRADAUSKAS
Pirmininkas: 2009-02-12–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Kęstutis
GLAVECKAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Edmundas
JONYLA
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Linas
KARALIUS
Narys: 2009-02-12–2010-11-11
Jonas
LIESYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Antanas
MATULAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Valentinas
MAZURONIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Bronius
PAUŽA
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Justinas
URBANAVIČIUS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-02-12–2012-11-16
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ