Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2009-01-20–2011-04-09
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
AUŠTREVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vincas
BABILIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Rima
BAŠKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Vilija
BLINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2009-01-20–2009-06-28
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Pirmininkas: 2009-01-20–2012-11-16
Laimontas
DINIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vytautas
GALVONAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Stanislovas
GIEDRAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
GLAVECKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2011-04-11
Jonas
JAGMINAS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2012-11-16
Edmundas
JONYLA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rasa
JUKNEVIČIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Evaldas
JURKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Dalia
KUODYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Kazimieras
KUZMINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Antanas
MATULAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Antanas
NEDZINSKAS
Narys: 2009-01-20–2009-09-10
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Narys: 2009-07-23–2011-04-12
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arūnė
STIRBLYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Valentinas
STUNDYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
ŠEDŽIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Kazimieras
UOKA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Justinas
URBANAVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Emanuelis
ZINGERIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ