Tarpparlamentinių ryšių su Portugalijos Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vytautas
GALVONAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2011-04-11
Linas
KARALIUS
Narys: 2009-01-20–2010-11-11
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Narys: 2011-06-13–2012-11-16
Vytautas
KURPUVESAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
MAZURONIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Donalda
MEIŽELYTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2009-01-20–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arūnė
STIRBLYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Pirmininkė: 2009-01-20–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ