Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Rima
BAŠKIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2009-02-12–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Vytautas
BOGUŠIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Audrius
ENDZINAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Evaldas
JURKEVIČIUS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Algis
KAŠĖTA
Pirmininkas: 2009-02-12–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2011-10-06–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Narys: 2011-06-13–2012-11-16
Dalia
KUODYTĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2010-11-04–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2009-02-12–2010-12-09
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ