Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vincas
BABILIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Dainius
BUDRYS
Narys: 2009-07-02–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-02-24–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Narys: 2009-07-23–2011-04-12
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2009-05-20–2012-11-16
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Narė: 2009-04-24–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
ŠEDŽIUS
Narys: 2009-05-08–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arūnas
VALINSKAS
Narys: 2010-06-02–2012-11-16
Ingrida
VALINSKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Pirmininkas: 2009-01-20–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ