Tarpparlamentinių ryšių su Irako Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-02-12–2012-11-16
Dainius
BUDRYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Arūnas
VALINSKAS
Narys: 2009-02-12–2011-02-24
Egidijus
VAREIKIS
Pirmininkas: 2009-02-12–2012-11-16
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2011-02-25–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ