Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vincas
BABILIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Audrius
ENDZINAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
GLAVECKAS
Pirmininkas: 2009-01-20–2012-11-16
Linas
KARALIUS
Narys: 2009-01-20–2010-11-11
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arminas
LYDEKA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2012-11-16
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2012-11-16
Juozas
OLEKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2011-03-18–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Ingrida
VALINSKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ