Tarpparlamentinių ryšių su Šri Lankos Demokratine Socialistine Respublika grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2009-02-12–2011-04-09
Dailis Alfonsas
BARAKAUSKAS
Pirmininkas: 2009-02-12–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Andrius
MAZURONIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Narys: 2009-07-23–2011-04-12
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Algimantas
SALAMAKINAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-02-12–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ