Dzūkijos bičiulių parlamentinė grupė 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Petras
AUŠTREVIČIUS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2008-11-17–2012-11-16
Vytautas
BOGUŠIS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Algis
ČAPLIKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2008-11-17–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Pirmininkas: 2008-11-17–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2008-11-17–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Justinas
KAROSAS
Narys: 2008-11-17–2012-06-06
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Arminas
LYDEKA
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Antanas
NEDZINSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Narys: 2008-11-17–2011-10-21
Saulius
PEČELIŪNAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Narė: 2008-11-17–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Zita
UŽLYTĖ
Narė: 2008-11-17–2012-11-16
Arūnas
VALINSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ