Parlamentinė grupė "Už demokratinę Baltarusiją" 

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Arvydas
ANUŠAUSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Vincas
BABILIUS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2008-11-17–2009-06-28
Mindaugas
BASTYS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2008-11-17–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Dainius
BUDRYS
Narys: 2009-06-10–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Pirmininko pavaduotojas: 2008-11-17–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Stanislovas
GIEDRAITIS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Edmundas
JONYLA
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Linas
KARALIUS
Narys: 2008-11-17–2010-11-11
Justinas
KAROSAS
Pirmininkas: 2008-11-17–2012-06-06
Egidijus
KLUMBYS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Andrius
MAZURONIS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Narys: 2008-11-17–2011-10-21
Bronius
PAUŽA
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Saulius
PEČELIŪNAS
Pirmininko pavaduotojas: 2008-11-17–2012-11-16
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Rimantas
SINKEVIČIUS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Algirdas
SYSAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Valentinas
STUNDYS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Andrius
ŠEDŽIUS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Kazimieras
UOKA
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Viktor
USPASKICH
Narys: 2008-11-17–2009-06-15
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2008-11-17–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2008-11-17–2012-11-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ