Reaguodamas į šiandien viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie Kūno kultūros ir sporto departamento vadovo Klemenso Rimšelio sprendimus, paremtus ne išlaidų mažinimu, o darbo sąlygų saviems žmonėms gerinimu, Seimo Audito komiteto narys Andrius Mazuronis kreipėsi į patį departamento vadovą, prašydamas jo paaiškinti, koks pagrindinis vykdomos departamento reformos tikslas, kodėl jis nesutampa su Saulėlydžio komisijos nurodytu reikalavimu sumažinti darbuotojų bei su sportu tiesiogiai nesusijusių skyrių skaičių, ar padidėjo ir kiek padidėjo departamento darbo užmokesčio fondas, leidžiantis plėsti biurokratinį aparatą, ir kokie dar sprendimai numatyti įgyvendinant reformą.
Nepasitikėjimą K. Rimšeliu ir jo kompetencija pareiškiau dar vykstant abejotino skaidrumo konkursui į departamento vadovo postą. Mano abejonės pasitvirtino ir šiam asmeniui pradėjus eiti pareigas. Šiandien dar kartą įsitikinau, kad reikia imtis priemonių KKSD vadovui pakeisti. Negalime leisti, kad K. Rimšelis ir toliau vykdytų reformas, kurios tiesiogiai su Lietuvos sportu nesusijusios. Iš visų KKSD vadovo priimtų sprendimų, liečiančių sportą, buvo tik vienas dar vasaros pabaigoje jis uždraudė departamento darbuotojams į darbą važinėti dviračiais, mat šie, pastatyti prie įėjimo į pastatą, jam trukdo. Akivaizdu, kad šis žmogus puikiai dirba tik savų įdarbinimo bei sporto griovimo srityse. Todėl siūlau K. Rimšeliui atsistatydinti sava valia ir nebesėti panikos sporto visuomenėje, kuri jau ima reikšti nepasitenkinimą ir nepasitikėjimą save sporto fiureriu pavadinusiu vadovu, ‑ teigė ne tik Audito komiteto, bet ir Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos narys A.Mazuronis.
Parlamentaras tvirtino, kad jei K. Rimšelis neatsistatydins savo noru, jis pats imsiąsis iniciatyvos, telks Seimą ir sporto bendruomenės atstovus, kad Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas būtų pakeistas.
Matyt, laikas pripažinti, kad dirbtinai į kėdę pasodintas vadovas nepateisino lūkesčių ir neįrodė savo kompetencijos bei gebėjimo dirbti. Nenustebino jo prižadėtų reformų nevykdymas, siekiant vystyti Lietuvos sportą, sąmoningas nepageidaujamų darbuotojų atsikratymas ir savų, nebūtinai tinkamų šiam darbui, priėmimas. Priešingai, tapo akivaizdu, dėl kokių priežasčių iš tikrųjų jis toje vietoje sėdi. Todėl sieksiu, kad į Lietuvos sporto pasaulį pagaliau būtų įnešta aiškumo ir tvarkos, teigė Seimo narys A.Mazuronis.