Provisional Group of Dzūkija Friends 

 NameTitle
Petras
AUŠTREVIČIUS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Deputy Head: 2008-11-17–2012-11-16
Vytautas
BOGUŠIS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Algis
ČAPLIKAS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Head: 2008-11-17–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Justinas
KAROSAS
Member: 2008-11-17–2012-06-06
Algis
KAŠĖTA
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Arminas
LYDEKA
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Antanas
NEDZINSKAS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Member: 2008-11-17–2011-10-21
Saulius
PEČELIŪNAS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Julius
SABATAUSKAS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Zita
UŽLYTĖ
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Arūnas
VALINSKAS
Member: 2008-11-17–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Member: 2008-11-17–2012-11-16

© Office of the Seimas

https://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6734&p_k=2