SEIMO PIRMININKO PAVADUOTOJO A. MAZURONIO PATARĖJAI SEIMO PIRMININKO PAVADUOTOJO PATARĖJAS
Valstybės tarnautojas atlieka šias funkcijas:
Apdoroja, rengia ir teikia Seimo Pirmininko pavaduotojui aktualią informaciją, rengia išvadas ir teikia pasiūlymus.
Nagrinėja aktualių įstatymų projektus ir stebi jų svarstymo eigą, analizuoja Seimo seniūnų sueigai, Seimo valdybai pateiktus svarstyti sprendimų projektus, informaciją ir kitą medžiagą, apie juos informuoja Seimo Pirmininko pavaduotoją, pagal kompetenciją teikia išvadas ir pasiūlymus.
Rengia teisės aktų ir kitų dokumentų projektus, Seimo valdybos, Seimo seniūnų sueigos posėdžiams reikalingą medžiagą ir informaciją.
Stebi Seimo Pirmininko pavaduotojui aktualių teisės aktų ir kitų dokumentų, priemonių, programų įgyvendinimą, teikia išvadas ir pasiūlymus.
Atsako į Seimo Pirmininko pavaduotojui adresuotus telefonų skambučius ir klausimus, teikia kitą su jo veikla susijusią informaciją; tvarko korespondenciją, informuoja apie gautus dokumentus; nagrinėja gautus raštus, prašymus, paklausimus, kitus dokumentus, rengia atsakymų į juos projektus; tvarko ir rengia dokumentus archyviniam saugojimui ar naikinimui.
Padeda planuoti Seimo Pirmininko pavaduotojo darbotvarkę, organizuoja jo susitikimus su gyventojais, valstybės pareigūnais ir tarnautojais, padeda organizuoti tarptautinius susitikimus, keliones, rengti jų ataskaitas.
Organizuoja Seimo Pirmininko pavaduotojo spaudos konferencijas, rengia joms reikalingą informaciją ir medžiagą, rengia pranešimus spaudai apie Seimo Pirmininko pavaduotojo veiklą ir poziciją aktualiais klausimais, oficialias kalbas susitikimams Lietuvoje ir užsienyje.
Padeda Seimo Pirmininko pavaduotojui atsiskaityti su Seimo kanceliarijos Finansų skyriumi už lėšų, susijusių su Seimo Pirmininko pavaduotojo parlamentine veikla, panaudojimą.
Pagal kompetenciją teikia konsultacijas.
Vykdo kitus su Seimo Pirmininko pavaduotojo parlamentine veikla susijusius Seimo Pirmininko pavaduotojo nenuolatinio pobūdžio pavedimus.
Valstybės tarnautojas turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
- išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
- darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 2 metai.
Užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai:
- kalba – anglų arba prancūzų arba vokiečių arba rusų;
- kalbos mokėjimo lygis – B1;