

2015
m. balandžio 7 d. 9.30 val. Seimo II rūmų Spaudos konferencijų salėje vyks Seimo Sveikatos reikalų komiteto
pirmininkės Dangutės Mikutienės spaudos konferencija ,,Lietuvos gyventojų
mityba ir maisto sauga“, skirta kasmet balandžio 7 –ąją minimai Pasaulinei
sveikatos dienai. 2015 metais, minint Pasaulinę sveikatos dieną, siekiama
atkreipti dėmesį į mitybą, maisto saugą, saugaus maisto svarbą žmonių
sveikatai.
Konferencijoje dalyvaus Nacionalinės
sveikatos tarybos pirmininkas Juozas Pundzius, Valstybinės maisto ir
veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius.
Simona Dulevičiūtė,
Sveikatos reikalų komiteto biuras (tel. (8 5) 239 6783,
el. p. simona.duleviciute@lrs.lt)