Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime vyksiančioje konferencijoje bus nagrinėjami emigracijos ir reemigracijos klausimai

2016 m. kovo 3 d. pranešimas VIR

 

 

Kovo 9 d., trečiadienį, 10 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai, 3 aukštas) vyks konferencija „Kaip mums išlikti? Ar įmanomas nacionalinis susitarimas, kad Lietuva neišsivaikščiotų?“, kurią organizuoja Seimo Migracijos komisija kartu Lietuvos mokslų akademija ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Konferencija yra vienas iš „Europos savaitė 2016“ renginių, vykstančių Seime š.m. kovo – gegužės mėn.

Konferencijoje bus nagrinėjama emigracijos, keliančios didelę grėsmę Lietuvos ekonomikai ir demografinei padėčiai, problema, Lietuvos mokslo akademijos suburtų ekspertų siūlymai dėl emigracijos mažinimo ir reemigracijos skatintino, grįžimo gyventi į Lietuvą pavyzdžiai ir iššūkiai.

Seimo Migracijos komisijos pirmininko Valdo Vasiliausko teigimu, „Emigracija –  nacionalinio masto problema, kurios išspręsti negali nė viena valstybės institucija, todėl būtina neatidėliojant sukurti ir įgyvendinti reemigracijos skatinimo ir emigracijos mažinimo programą“.

Renginys bus tiesiogiai transliuojamas internetu

Asmenis, ketinančius dalyvauti konferencijoje, maloniai prašome iki kovo 7 d. registruotis internetu: http://www3.lrs.lt/pls/inter/renginiai_registracija.home

 

Konferencijos programa

 

Daugiau informacijos apie renginį suteiks:

Komisijų sekretoriato vedėja

Jolita Krumplytė, tel. (8 5) 239 6855, el. p. [email protected]

 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Europos informacijos biuras, tel. (8 5) 239 6000, el.p. eib@lrs.lt