
Seime bus diskutuojama, kaip pagerinti komunikaciją tarp gydytojo ir paciento
2017 m. spalio 17 d. pranešimas žiniasklaidai
Spalio 20 d., penktadienį, 10 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) vyks Sveikatos reikalų komiteto kartu su Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) organizuojama konferencija „Kaip pagerinti komunikaciją tarp gydytojo ir paciento?“
Konferencijoje sveikinimo žodį tars sveikatos reikalų ministras prof. Aurelijus Veryga ir Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė dr. Agnė Širinskienė. Pranešimus apie komunikacijos tarp gydytojo ir paciento svarbą, pacientų lūkesčius ir geruosius ES psichosocialinės onkologijos sistemos pavyzdžius skaitys Lietuvos ir užsienio šalių kviestiniai svečiai. Renginio dalyviai bus pakviesti diskutuoti su pranešėjais dėl tolesnių žingsnių gerinant komunikaciją tarp gydytojo ir paciento.
POLA – tai skėtinė nevyriausybinė organizacija, šiuo metu vienijanti 24 onkologinėje srityje veikiančias organizacijas, dalis jų – onkologinių pacientų draugijos, kitos – pagalbą vėžiu sergantiesiems teikiančios organizacijos. POLA misija – dėti visas įmanomas pastangas siekiant pagerinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę.
Prieš renginį, 9.30 val., Spaudos konferencijų salėje (II r.) vyks konferencijos pristatymas žiniasklaidos atstovams.
Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu, Seimo „YouTube“ paskyroje ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“
Daugiau informacijos:
Milda Neverkevičienė
Sveikatos reikalų komiteto biuro padėjėja
Tel. (8 5) 239 6783, el. p. [email protected]
Parengė
Informacijos ir komunikacijos departamento
Ryšių su visuomene skyriaus vyresnioji specialistė
Julija Gorovniovaitė
Tel. (8 5) 239 6210, el. p. [email protected]



Transliuojama tiesiogiai






