Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime bus diskutuojama, kaip pagerinti komunikaciją tarp gydytojo ir paciento

2017 m. spalio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 20 d., penktadienį, 10 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) vyks Sveikatos reikalų komiteto kartu su Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) organizuojama konferencija „Kaip pagerinti komunikaciją tarp gydytojo ir paciento?“

Konferencijoje sveikinimo žodį tars sveikatos reikalų ministras prof. Aurelijus Veryga ir Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė dr. Agnė Širinskienė. Pranešimus apie komunikacijos tarp gydytojo ir paciento svarbą, pacientų lūkesčius ir geruosius ES psichosocialinės onkologijos sistemos pavyzdžius skaitys Lietuvos ir užsienio šalių kviestiniai svečiai. Renginio dalyviai bus pakviesti diskutuoti su pranešėjais dėl tolesnių žingsnių gerinant komunikaciją tarp gydytojo ir paciento.

POLA – tai skėtinė nevyriausybinė organizacija, šiuo metu vienijanti 24 onkologinėje srityje veikiančias organizacijas, dalis jų – onkologinių pacientų draugijos, kitos – pagalbą vėžiu sergantiesiems teikiančios organizacijos. POLA misija – dėti visas įmanomas pastangas siekiant pagerinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę.

Prieš renginį, 9.30 val., Spaudos konferencijų salėje (II r.) vyks konferencijos pristatymas žiniasklaidos atstovams.

 

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu, Seimo „YouTube“ paskyroje ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“

Programa

 

 

Daugiau informacijos:

Milda Neverkevičienė

Sveikatos reikalų komiteto biuro padėjėja

Tel. (8 5) 239 6783, el. p. [email protected] 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyresnioji specialistė

Julija Gorovniovaitė

Tel. (8 5) 239 6210, el. p. [email protected]