Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Diskusijoje Seime – apie maisto tiekimo grandinės tobulinimą

2017 m. lapkričio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lapkričio 15 d., trečiadienį, Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai) vyks Seimo Kaimo reikalų komiteto organizuojama apskritojo stalo diskusija „Link tobulesnės ir skaidresnės maisto tiekimo grandinės“. Pradžia – 11 val.

Renginyje bus diskutuojama apie priemones, kurios užtikrintų geresnį maisto grandinės veikimą, ūkininkų vaidmens maisto grandinėje stiprinimą, gamintojų bendradarbiavimą, nesąžiningos prekybos mažinimą, rinkos skaidrumo didinimą. Diskusijoje dalyvaus žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Nacionalinės mokėjimo agentūros, Konkurencijos tarybos, kitų valstybės institucijų atstovai, ūkininkai ir jų organizacijos, prekybininkų ir vartotojų atstovai.

Europos Komisija pradėjo konsultacijas ir 2017 m. rugpjūčio mėn. išplatino klausimyną dėl veiksmingesnės maisto produktų tiekimo grandinės. Ūkininkai, maisto perdirbėjai, platintojai, verslo ir vartotojų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, valdžios institucijos ir kt. subjektai buvo pakviesti iki 2017 m. lapkričio 17 d. užpildyti išplatintą klausimyną, kuris bus apibendrintas. Siekiama, kad šių konsultacijų išvados ir pasiūlymai prisidėtų prie bendrosios žemės ūkio politikos po 2020 m. supaprastinimo, stipresnės ir teisingesnės vidaus rinkos, turinčios tvirtesnį pramonės pagrindą, kūrimo.

 

Diskusijos programa

Registracija į renginį internetu iki š. m. lapkričio 13 d.

Diskusijos tiesioginė transliacija Seimo Youtube paskyroje

Diskusijos tiesioginė transliacija internetu

 

Parengė

Seimo kanceliarijos Kaimo reikalų komiteto biuro patarėja (ES)

Augustė Matulevičienė, tel. (8 5) 239 6951, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-13 10:00
   Rūta Mensonaitė