Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime bus diskutuojama apie akademinę etiką ir teisės normas

2017 m. gruodžio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gruodžio 13 d., trečiadienį, 12 val. Konstitucijos salėje (Seimo I r.) Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba kartu su Seimo Švietimo ir mokslo komitetu organizuoja konferenciją-diskusiją „Akademinė etika ir teisės normos“. Renginyje bus aptariamos akademinės etikos ir teisės normų santykio problemos, su kuriomis savo veikloje susiduria ir kontrolierius, ir akademinės etikos komisijos / komitetai.

Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolierių dr. Vigilijų Sadauską inicijuoti konferenciją-diskusiją ir aptarti akademinės etikos bei teisės normų santykio problemas praktiniu aspektu paskatino teismų priimami sprendimai, kuriuose teisėjai akademinės etikos pažeidimus grindžia teisės normomis.

Į šią konferenciją-diskusiją skaityti pranešimų kviečiami: Nacionalinės teismų administracijos, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo, Vilniaus apygardos administracinio teismo, Vyriausiosios administracinių ginčų komisijos, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto, Mykolo Romerio universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto atstovai.

 

Renginio programa

 

Išsamiau susipažinti su konferencijoje-diskusijoje nagrinėjama problematika galite čia

 

Išsamiau apie renginį:

Lietuvos Respublikos

akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba

Mob. 8 706 65161 el. paštas [email protected]

 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas

Nerijus Vėta

Tel. (8 5)  239 6208, el. p. [email protected]