Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas V. Gapšys dalyvavo Kėdainių arenos atidaryme

2013 m. rugpjūčio 12 d. pranešimas VIR

 

Rugpjūčio 9-osios vakarą Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas Vytautas Gapšys dalyvavo oficialiame Kėdainių arenos atidarymo renginyje. Šis 3000 vietų daugiafunkcis sporto ir pramogų kompleksas – verslo dovana Kėdainių miesto savivaldybei.

18,6 mln. litų kainavusias arenos statybas finansavo koncernas „EuroChem“ ir jam priklausanti trąšų gamybos AB „Lifosa“, kuri šiemet švenčia savo 50-ies veiklos metų sukaktį, tad Kėdainių arenos atidarymas simboliškai žymi šią sukaktį. Tai pirmas toks atvejis Lietuvoje, kuomet verslas, pastatęs stambų objektą, jį padovanoja savivaldos institucijai.

„Dėkoju koncernui „EuroChem“ ir „Lifosos“ vadovams, kurie ryžosi tokio grandiozinio objekto statyboms ir skyrė šią vertingą dovaną Kėdainių miestui. Tokia verslo iniciatyva – be galo sveikintina ir socialiai atsakinga. Jų dovana įrodo, kad brandus ir visuomenės gerove besirūpinantis verslas Lietuvoje šiandien – realybė. Džiaugiuosi už visus savo gimtojo miesto gyventojus – nuo šiol jie turės savo traukos centrą, kuriuo gali didžiuotis, džiaugiuosi už Kėdainius – tikiu, kad į šį kraštą vis dažniau užsuks svečių iš kitų šalies miestų ir užsienio“, – kalbėjo V. Gapšys po sveikinimų ceremonijos, kurios metu Kėdainių arenos šeimininkams įteikė simbolinę dovaną – ruporą, su linkėjimais garsėti ir už Lietuvos ribų.

 

 

Be Seimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo renginyje dalyvavo ir kiti Seimo nariai: Virginija Baltraitienė, Viktoras Fiodorovas, Jonas Kondrotas, Algimantas Salamakinas.

 

Daugiau informacijos:

V. Gapšio padėjėjas Martynas Survilas

Tel. 8 612 01 065

 


  Siųsti el. paštuSpausdinti