Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo opozicijos lyderiui A. Kubiliui įteiktas Konrado Adenauerio medalis už krikščioniškosios demokratijos vertybių sklaidą

2013 m. spalio 30 d. pranešimas VIR

 

Spalio 29 d. per iškilmingą ceremoniją buvęs Europos Parlamento Pirmininkas, EP narys Hansas Gertas Pioteringas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkui, Seimo opozicijos lyderiui Andriui Kubiliui įteikė Konrado Adenauerio medalį už glaudų bendradarbiavimą su Konrado Adenauerio fondu, už ryšių su Vokietija palaikymą ir stiprinimą, už krikščioniškų vertybių skleidimą politikoje. Šis apdovanojimas sutampa su Konrado Adenauerio fondo 20-mečiu.

 

                                                                                     Martynos Trinkūnienės nuotr.

 

Įteikdamas medalį H. G. Pioteringas pabrėžė A. Kubiliaus indėlį prisidedant prie bendrų renginių organizavimo, bendradarbiavimo su užsienio delegacijomis, ugdant jaunąją politikų kartą.

„Ypač imponuoja jo užsienio politikos supratimas ir racionalumas, jis, beje, yra fizikas, taigi – logiškai mąstantis žmogus. Panaši situacija yra ir Vokietijoje, nes mūsų Vyriausybei vadovauja taip pat gamtos mokslų atstovė Angela Merkel“, – savo kalboje gražių žodžių A. Kubiliui negailėjo H. G. Pioteringas.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6275

[email protected]


  Siųsti el. paštuSpausdinti