

2015 m. rugpjūčio 5 d. pranešimas VIR
Rugpjūčio 5 d., trečiadienį, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė
Dangutė Mikutienė dalyvaus Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros
veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamoje
tarptautinėje konferencijoje „Asmens sveikatos priežiūros kokybės
gerinimas“ ir tars sveikinimo žodį.
Konferencijos metu
bus aptartos asmens sveikatos priežiūros įstaigų akreditavimo bei sveikatos
technologijų vertinimo aktualijos ir baigiamo vykdyti ES struktūrinių fondų
lėšomis finansuojamo projekto „Asmens sveikatos priežiūros kokybės gerinimas,
įgyvendinant sveikatos technologijų vertinimo ir valdymo sistemas bei pirminės
asmens sveikatos priežiūros įstaigų veiklos akreditavimą“ rezultatai.
Milda Neverkevičienė,
Sveikatos reikalų komiteto biuras (tel. (8 5) 239 6783, el. p. [email protected])