Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Paaiškėjo Seime vykusių Lietuvos ir Ukrainos vaikų šachmatų varžybų nugalėtojai

2015 m. liepos 4 d. pranešimas VIR

 

Šiandien Seimo rūmuose įvyko pirmųjų Lietuvos ir Ukrainos vaikų šachmatų varžybų, skirtų Lietuvos Valstybės dienai ir Ukrainos nepriklausomybės deklaracijos pasirašymo 25-osioms metinėms paminėti, uždarymo ceremonija. Tris dienas vykusių tarptautinių varžybų tikslas – plėtoti bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Ukrainos ir skatinti ryšius tarp abiejų šalių jaunimo.

 

Seime įvyko pirmųjų Lietuvos ir Ukrainos vaikų šachmatų varžybų uždarymo ceremonija. Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Uždarymo renginyje Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės padėkomis ir suvenyrais apdovanotos jaunųjų Lietuvos ir Ukrainos šachmatininkų komandos. Pirmąją varžybų dieną surengtą mačą laimėjo svečiai iš Ukrainos.

Taip pat diplomai ir suvenyrai įteikti dvi dienas vykusiame atvirajame turnyre dalyvavusiems abiejų valstybių atstovams – apdovanota po tris geriausiai pasirodžiusius mergaičių, berniukų, merginų ir vaikinų grupėse.

Suaugusiųjų turnyre apdovanojimai teko Seimo nariui Juliui Sabatauskui, buvusiam parlamentarui Gintarui Songailai, Ukrainos jaunimo ir sporto viceministrui Mykolai Movčanui ir Ukrainos šachmatų federacijos generaliniam sekretoriui Anatolijui Hnypui.

 

Seime baigėsi pirmosios Lietuvos ir Ukrainos vaikų šachmatų varžybos. Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Uždarymo renginyje kalbėjo Ukrainos jaunimo ir sporto viceministras M. Movčanas,  Lietuvos Respublikos ambasados Kijeve ministras patarėjas Gvidas Kerušauskas, Ukrainos šachmatų federacijos prezidentas Viktoras Kapustinas ir Lietuvos šachmatų federacijos prezidentas Aleksandras Černovas. 

 

Nerijus Vėta

Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyrius (tel. (8 5) 239 6208, el. p. [email protected])


  Siųsti el. paštuSpausdinti