Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo Nr. IX-517 8 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas XIIIP-549

Pastabų ir pasiūlymų laukiame iki 2017-06-20

Šiuo metu Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo 8 straipsnis nustato, kad daugkartinių pakuočių pardavėjai privalo priimti daugkartines pakuotes, už kurias nustatytas užstatas, ir grąžinti užstatą, išskyrus pakuočių pardavėjus, prekiaujančius smulkiose parduotuvėse, kurių bendrasis plotas neviršija 90 kv. m. Ši išimtis netaikoma tik kaimo parduotuvėms. Taip pat tik kaimo parduotuvėms netaikoma išimtis, kad vienkartinių pakuočių pardavėjai privalo priimti vienkartinių pakuočių, už kurias pagal Įstatymo 11 straipsnio 2 dalį nustatytas užstatas, atliekas ir grąžinti užstatą, išskyrus pakuočių pardavėjus, kurių prekybos plotas neviršija 300 kv. m.

Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo Nr. IX-517 8 straipsnio pakeitimo įstatymo projektu siūloma greta kaimo parduotuvių išimtis taikyti ir miestelių parduotuvėms.

Projektą parengė Lietuvos Respublikos Seimo nariai.

Pasiūlymus ir pastabas siųskite

Lietuvos Respublikos Seimui

adresu: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius

arba el. paštu [email protected]


  Siųsti el. paštuSpausdinti