Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Azartinių lošimų įstatymo Nr. IX-325 2, 10, 15, 16, 29 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo 151 ir 161 straipsniais ĮSTATYMO PROJEKTAS XIIIP-714

Biudžeto ir finansų komitetas svarsto:

 

Azartinių lošimų įstatymo    Nr. IX-325 2, 10, 15, 16, 29 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo 151 ir 161 straipsniais įstatymo projektas   XIIIP-714.

(Įstatymo projekto tikslas – užtikrinti skaidrią ir efektyvią lošimo automatų duomenų apskaitą ir veikimo kontrolę, užtikrinti efektyvesnę pinigų plovimo prevenciją, sugriežtinti grynųjų pinigų ir žetonų, įmokėtų prie lošimo stalų, apskaitą ir kontrolę, sumažinti lošimų organizatoriams tenkančią administracinę naštą, susijusią su lošimo įrenginių apskaitos žurnalų pildymu ir finansinių ataskaitų teikimu fiziniu būdu, atsisakyti lošimo automatų plombavimo, lošimo automatų veikimo kontrolę vykdyti ne tik fiziniu, bet ir nuotoliniu būdu. Tai bus įgyvendinta įpareigojant lošimų organizatorius visus lošimo automatus sujungti į elektroninę lošimo automatų duomenų valdymo sistemą, skirtą automatų identifikaciniams (automato serija ir numeris), veikimo ir elektroninių skaitiklių duomenims fiksuoti, apdoroti, saugoti ir perduoti Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) valdomai lošimo automatų kontrolės informacinei sistemai bei įpareigojant lošimų organizatorius filmuoti prie lošimo stalų įmokėtų sumų ir žetonų inventorizaciją ir periodiškai teikti inventorizacijos ataskaitas Priežiūros tarnybai.)

             
Pasiūlymų ir pastabų laukiame iki  2017-06-14

 

                                                        

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                    Pasiūlymus ir pastabas siųskite

Lietuvos Respublikos Seimui adresu: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius

arba el. paštu [email protected]

Teisės aktų projektus ir su jais susijusią medžiagą galite rasti interneto tinklalapyje adresu www.lrs.lt. arba gauti Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Priėmimo skyriuje (tel. (8 5) 239 6060)


  Siųsti el. paštuSpausdinti