Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo atstovės vyksta į Moterų politikių ir verslininkių misiją Maroke

2018 m. kovo 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo valdybos sprendimu Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupės pirmininkė Rūta Miliūtė, šios grupės narės Radvilė Morkūnaitė-Milkulėnienė, Monika Navickienė, Aušrinė Norkienė ir Rimantė Šalaševičiūtė balandžio 11–15 dienomis lankysis Maroke. Parlamentarės dalyvaus Moterų politikių ir moterų verslininkių misijoje, kurios tikslas – užmegzti glaudesnius ryšius su Maroko Karalystės parlamentu, moterų verslininkių organizacijomis, Maroko investicijų ir eksporto plėtros agentūra, organizacijomis, dirbančiomis žmogaus teisių srityje ir kt.   

Seimo narė R. Miliūtė: „Tarpparlamentinių ryšių grupę atkūrėme po Maroko Karalystės ambasadorės vizito, kurio metu sutarėme dėl bendradarbiavimo galimybių. Svarbu ne tik stiprinti dvišalius santykius, pasidalinti Lietuvos pasiekimais socialinių reikalų ir žmogaus teisių srityje, bet matome perspektyvą plėtoti ir intensyvinti ekonominį bendradarbiavimą. Gerąja patirtimi galime pasidalinti ir diversifikuojant energijos šaltinius. Susitikimuose dalyvaus Seimo narės, dirbančios Socialinių reikalų ir darbo, Ekonomikos, Aplinkos apsaugos komitetuose, tad galėsime išsamiai aptarti socialines problemas, atsinaujinančius energetikos šaltinius, aplinkos apsaugą, turizmą ir prekybą. Ši misija siunčia aiškią žinią apie moterų vaidmens politikoje ir versle svarbą.“

 

Misiją rengia Maroko Karalystės ambasada su Maroko Karalystės garbės konsulatu Lietuvoje, taip pat Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

  

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-30 07:53
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti