Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupės nariai lankysis Prancūzijoje

2018 m. balandžio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Prancūzijos Respublikos Nacionalinės Asamblėjos Draugystės su Lietuva grupės kvietimu  Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupės nariai vyksta į Prancūziją.

Vizito tikslas – gilinti ir plėsti dvišalius ryšius saugumo ir gynybos, vidaus reikalų ir teisėsaugos, ekonomikos, energetikos, žemės ūkio, kultūros ir švietimo srityse.   

Paryžiuje ir Šamberi lankysis: balandžio 9–13 dienomis – Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupės pirmininkas Arūnas Gelūnas ir Seimo narys Julius Sabatauskas; balandžio 9–14 dienomis – Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupės pirmininko pavaduotojas Dainius Kreivys. Balandžio 9–11 dienomis grupės narė Rūta Miliūtė lankysis Paryžiuje.

Vizito Prancūzijoje metu numatyti susitikimai Nacionalinėje Asamblėjoje ir Senate, diskusijos su Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono (Emmanuel Macron) patarėjais, lankymasis Prancūzijos tarptautinių santykių, Europos Sąjungos saugumo politikos institutuose, švietimo įstaigose. Prancūzijos Respublikos Nacionalinės Asamblėjos Draugystės su Lietuva grupės pirmininko Vincento Rolano (Vincent Rolland) iniciatyva suplanuotas pažintinis vizitas į jo atstovaujamą Savojos regioną, kur bus pristatytos savivaldos aktualijos, turizmo infrastruktūra, vietos įmonės.

 

Daugiau informacijos:    

Tarptautinių ryšių skyriaus Tarptautinio bendradarbiavimo poskyrio

vyresn. patarėja Audronė Bielinienė

Tel. (8 5)  239 6343, el. p. [email protected]

 

  

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]

  

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-12 15:04
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti