Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo narė R. Juknevičienė dalyvaus susitikimuose Vašingtone

2018 m. lapkričio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentė ir Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkė Rasa Juknevičienė išvyko į Vašingtoną (Jungtinės Amerikos Valstijos), kur susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Kongreso nariais, Valstybės ir Saugumo departamentų pareigūnais, užsienio šalių diplomatais, reziduojančiais Vašingtone, įtakingais politikos ekspertais, nevyriausybinių organizacijų atstovais. R. Juknevičienė taip pat dalyvaus Vašingtone įsikūrusios organizacijos „Heritage Foundation“ rengiamoje diskusijoje, susitiks su Europos politikos analizės centro direktoriumi. Parlamentarė yra šios įtakingos organizacijos Tarptautinės patarėjų tarybos narė.

Lapkričio 14 d., trečiadienį, Seimo narė dalyvaus Komunizmo aukų memorialinio fondo organizuojamos konferencijos baigiamajame renginyje. Glaudus transatlantinis dialogas yra vienas iš svarbiausiųjų R. Juknevičienės prioritetų vadovaujant NATO Parlamentinei Asamblėjai.

Po susitikimų Vašingtone R. Juknevičienės išvyks į Halifaksą (Kanada), kur dalyvaus NATO Parlamentinės Asamblėjos 64-ojoje metinėje sesijoje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja

Snieguolė Žiūkaitė, tel. (8 5) 239 6221, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-12 09:16
   Monika Kutkaitytė

  Siųsti el. paštuSpausdinti