Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo nariai dalyvaus ESBO PA žiemos sesijoje

2019 m. vasario 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo delegacijos Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje (ESBO PA) pirmininkė Rūta Miliūtė ir delegacijos narys, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas Seimo valdybos sprendimu komandiruoti vasario 20–23 d., o Seimo delegacijos ESBO PA pirmininkės pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas – vasario 20–22 d. į Vieną (Austrijos Respublika). Parlamentarai dalyvaus ESBO PA žiemos sesijoje.

Abi ESBO PA žiemos sesijos dienas vyks plenariniai posėdžiai, Nuolatinio komiteto posėdis, bus surengti trijų Parlamentinės Asamblėjos komitetų (Politinių reikalų ir saugumo, Ekonomikos reikalų, technologijų ir aplinkos apsaugos, Demokratijos, žmogaus teisių ir humanitarinių klausimų) posėdžiai. Bus kalbama apie užsitęsusius konfliktus, kovą su korupcija ir pinigų plovimu, taip pat apie žmogaus teisių apribojimus.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas V. Bakas vasario 21 d., ketvirtadienį, pristatys pranešimą „Manipuliavimas energetiniais ištekliais siekiant geopolitinių tikslų“.

 

Daugiau informacijos:

Tarptautinių ryšių skyriaus vyriausioji specialistė

Kristina Gražytė

Tel. (8 5) 239 6226, el. p. [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5)  239 6666, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-20 16:50
   Monika Kutkaitytė

  Siųsti el. paštuSpausdinti