Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Europos savaitė Seime

Seime kiekvienais metais organizuojami gražia parlamentine tradicija tapę „Europos savaitės Seime“ renginiai, kurie yra atviri visuomenei ir skirti Lietuvos Respublikos įstojimui į Europos Sąjungą (ES) bei Europos dienai paminėti.

Nuo 2004 m. organizuojami „Europos savaitės Seime“ renginiai suteikia galimybę visuomenei daugiau sužinoti apie Lietuvos narystę ES, ES, Seimo komitetų ir komisijų veiklą, Seimo vaidmenį ES politikos formavime ir sprendimų priėmime.

Į „Europos savaitės Seime” renginius kviečiami ir juose dalyvauja Seimo nariai, Seimo kanceliarijos darbuotojai, Europos Parlamento nariai iš Lietuvos, valstybinių institucijų, įstaigų atstovai, bendruomeninių, nevyriausybinių, verslo organizacijų, interesų grupių atstovai, universitetų dėstytojai, studentai, žiniasklaida, visuomenė.

„Europos savaitės Seime” renginiai tiesiogiai transliuojami internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“ bei Seimo „YouTube“ paskyroje. Vaizdo įrašai talpinami Seimo interneto svetainėje www.lrs.lt, rodomi televizijos programa „Seimas - tiesiogiai“.

 

2019 M. „EUROPOS SAVAITĖS SEIME“ RENGINIAI

2018 M. „EUROPOS SAVAITĖS SEIME“ RENGINIAI

„EUROPOS SAVAITĖS SEIME“ RENGINIŲ ARCHYVAS


  Siųsti el. paštuSpausdinti