Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pranešimas: konferencijoje aptarta fizinio aktyvumo Lietuvoje tikrovė ir perspektyvos

 

2017 m. gegužės 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

2017 m. gegužės 10 d. Seime vyko Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento Europos informacijos biuro organizuota konferencija „Fizinio aktyvumo Lietuvoje tikrovė ir perspektyvos“.

Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas. Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut.– Dž. G. Barysaitė)

 

Konferencijoje įžanginį žodį tarė Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytautas Vainys ir konferencijos moderatorius – Vidaus reikalų viceministras Darius Urbonas.

Susirinkusius konferencijos dalyvius pasveikino Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Šiaulienė. „Lietuva atsilieka nuo fiziškai aktyvių Europos Sąjungos šalių, kurios yra sektinas pavyzdys. Tačiau, norint pasiekti teigiamų pokyčių, būtina formuoti visuomenės nuomonę apie fizinio aktyvumo naudą, pirmiausia, patiems žmonėms, jų artimiesiems, o galiausiai ir visuomenei. Tam yra būtina valdžios institucijų parama ir pagalba. Todėl tikiuosi, kad Jūs šioje konferencijoje pasidalinsite žiniomis, patirtimi ir pasiūlymais, kaip skatinti fizinį aktyvumą Lietuvoje“, – kalbėjo I. Šiaulienė.

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut.– Dž. G. Barysaitė)

 

Konferencijoje pranešimus skaitė Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjas Sigitas Stasiulis, Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos priežiūros departamento Mitybos ir fizinio aktyvumo skyriaus vyriausioji specialistė Tatjana Zabolotnaja, Nacionalinės sveikatos tarybos narė Irena Misevičienė, Lietuvos fizinio aktyvumo ir sveikatos asociacijos prezidentas Alvydas Kalvėnas, Lietuvos sporto universiteto profesorius Albertas Skurvydas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo direktorė Vita Balsytė, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Kristina Motiejūnaitė, Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėjas švietimo ir kultūros klausimais Jonas Mickus ir Alytaus miesto savivaldybės Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis.

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut.– Dž. G. Barysaitė)

 

Į konferencijos dalyvių klausimus atsakė ir diskusijoje dalyvavo konferencijos organizatoriai ir pranešėjai.

Konferencijos vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia.

 

Parengė:

Komisijų sekretoriato patarėja

Rita Beinorienė, tel. (8 5) 239 6219, el. p. [email protected]

 

 

 


  Siųsti el. paštuSpausdinti