A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Juozas Bernatonis
Juozas Bernatonis
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2020-11-13Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-12-14 – 2020-11-13Užsienio reikalų komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-11-16 – 2016-12-13Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2019-07-17 – 2020-11-13Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2020-11-13Konstitucijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2017-10-19 – 2020-11-13Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1953 m. rugsėjo 8 d.
Gimimo vieta Kaunas, Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1998–2002 Vilniaus universitetas, Teisės fakultetas, teisės mokslų magistras
1987–1990 Filosofijos aspirantūra Prahoje, humanitarinių mokslų daktaras
1971–1976
 
Kauno politechnikos institutas (dabar – Kauno technologijos universitetas), Cheminės technologijos fakultetas, inžinierius-chemikas-technologas
1971 Kauno Šančių vidurinė mokykla (dabar – Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras)
   
Darbo patirtis  
   
2012–2016 Lietuvos Respublikos teisingumo ministras
2006–2012 Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Estijos Respublikoje
2004–2006
 
Ministro Pirmininko Algirdo Mykolo Brazausko patarėjas vidaus politikos klausimais, vėliau – Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo vyriausiasis patarėjas
2001–2003 Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras
1997–1998 Lietuvos Respublikos Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko patarėjas politikos klausimais
1990–1992
 
Lietuvos demokratinės darbo partijos sekretoriato parlamentinės veiklos grupės vadovas ir Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo LDDP frakcijos referentas
   
Politinė karjera  
Nuo 2018 m. Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) narys, pirmininko pavaduotojas
2012–2016 XI Seimo narys
  Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys
  Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, pirmininkas
2007 IX Seimo narys
2000–2004 VIII Seimo narys
  Teisės ir teisėtvarkos komitetas, pirmininko pavaduotojas
  Europos reikalų komitetas, narys
  Komisija Konstitucijos pataisoms rengti, pirmininkas
  Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste, Čekijos Respublika grupė, narys
  Seimo delegacija Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos jungtiniame parlamentiniame komitete, narys
1998–2000 VII Seimo narys
  Užsienio reikalų komitetas, narys
  NATO reikalų komisija, pirmininko pavaduotojas
  Tarpparlamentinės Sąjungos Lietuvos grupė, narys
  Parlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija, Prancūzijos Respublika grupės, narys
1992–1996 VI Seimo narys
  Seimo valdyba
  Seimo Pirmininko pavaduotojas (nuo 1993 m.)
  Seniūnų sueiga, narys
1990–2017 Lietuvos socialdemokratų partijos narys, LSDP pirmininko pavaduotojas
   
Kita  
   
Apdovanojimai: Švedijos Karalystės Karališkojo Šiaurinės žvaigždės ordino pirmos klasės Komandoro kryžius (1995); Vytauto Didžiojo ordino Karininko kryžius (2003); Estijos Respublikos Marijos žemės Kryžiaus antros klasės ordinas (2013); Nyderlandų Karalystės Oranžo-Nassau Didžiojo karininko ordinas (2018)
Publikacijos: knygos „Žmogaus teisės ir laisvės: Lietuvos Respublikos įstatymų ir 1950 m. Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos suderinamumo problemos“ (Vilnius: Seimo leidykla, 1995) bendraautoris; knygos „Socialdemokratija: žvalgantis naujų kelių“ (Vilnius, Gairės, 2015) autorius
   
Šeima  
Vedęs, duktė

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2020.03.02 - 2020.03.04Dėl Audroniaus Ažubalio, Juozo Bernatonio, Jono Jaručio ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Kroatijos Respublika)
2019.12.04 - 2019.12.05Dėl Audroniaus Ažubalio ir Juozo Bernatonio dalyvavimo tarpparlamentiniame susitikime „Europos sąjungos naujojo politinio etapo užsienio politikos prioritetai“ (Belgijos Karalystė)
2019.11.17 - 2019.11.18Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2019.10.13 - 2019.10.14Dėl Juozo Bernatonio dalyvavimo Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų užsienio reikalų komitetų pirmininkų susitikime (Švedijos Karalystė)
2019.09.03 - 2019.09.07Dėl Audroniaus Ažubalio, Juozo Bernatonio, Jono Jaručio ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Tarpparlamentinėje konferencijoje užsienio ir saugumo politikos klausimais (Suomijos Respublika)
2019.06.07 - 2019.06.08Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjos 10-ojoje sesijoje (Ukraina)
2019.04.02 - 2019.04.04Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Vokietijos Federacinę Respubliką (Vokietijos Federacinė Respublika)
2019.03.06 - 2019.03.09Dėl Arvydo Anušausko, Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako ir Juozo Bernatonio dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Rumunija)
2018.10.15 - 2018.10.18Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Izraelio Valstybę (Izraelio Valstybė)
2018.05.15 - 2018.05.16Dėl Juozo Bernatonio dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos ir Nyderlandų Karalystės parlamentų užsienio reikalų komitetų pirmininkų susitikime ir Lietuvos, Latvijos ir Estijos valstybių atkūrimo šimtmečiui skirtuose re (Nyderlandų Karalystė)
2017.09.07 - 2017.09.09Dėl Juozo Bernatonio ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Estijos Respublika)
2017.04.26 - 2017.04.29Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Juozo Bernatonio ir Jono Jaručio dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio saugumo bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Maltos Respublika)
2017.04.02 - 2017.04.03Dėl Juozo Bernatonio dalyvavimo Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų užsienio reikalų komitetų pirmininkų susitikime (Danijos Karalystė)
2017.03.27 - 2017.03.29Dėl Vytauto Bako ir Juozo Bernatonio dalyvavimo Baltijos valstybių parlamentų užsienio reikalų ir nacionalinio saugumo ir gynybos komitetų pirmininkų susitikimuose su Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės Parlamento Užsienio reikal (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2017.03.05 - 2017.03.07Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose (Belgijos Karalystė)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje