A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Juozas Rimkus
Juozas Rimkus
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Kelmės-Šiaulių (Nr. 41) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2018-09-25 – 2020-11-13Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys
2018-09-12 – 2018-09-24Audito komitetas, Komiteto narys
2017-11-21 – 2018-09-11Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2017-11-20Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2020-11-13Peticijų komisija, Komisijos narys
2018-09-25 – 2020-11-13Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1960 m. rugsėjo 14 d.
Gimimo vieta Gineikių k., Kelmės r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2004 Lietuvos žemės ūkio universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), agronomas, pedagoginis sertifikatas
1976–1979 Tytuvėnų žemės ūkio technikumas, agronomas
1972–1976 Šaltenių aštuonmetė mokykla
1967–1971 Palšių pradinė mokykla
   
Darbo patirtis  
   
2007–2016 Kelmės rajono savivaldybės administracija, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius, vedėjas
2002–2007 Kelmės rajono savivaldybės administracija, Žemės ūkio skyrius, vyriausiasis specialistas
1999–2002
 
Šiaulių apskrities viršininko administracija, Kaimo reikalų departamento Kelmės skyrius, patarėjas augalininkystei ir kaimo vystymo reikalams
1996–1999 Ūkininkas
1993–1996 Žemės ūkio bendrovė „Verpena“, vadovas
1981–1993 Kelmės paukštininkystės valstybinis ūkis, Verpenos skyrius, valdytojas
   
Politinė karjera  
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
Nuo 2011 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kelmės skyriaus pirmininkas
2015–2016 Kelmės rajono savivaldybės taryba, narys
2011–2015 Kelmės rajono savivaldybės taryba, narys
2007–2011 Kelmės rajono savivaldybės taryba, narys
1990–1995 Kelmės apylinkės taryba, narys
   
Kita  
   
Kalbos: anglų, rusų
Pomėgiai: grožinė ir mokslinė literatūra, istorija, genealogija
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Salomėja, sūnūs Laimonas ir Evaldas
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje