Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Angelė Jakavonytė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2022-11-15
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-411
Tel. (0 5) 209 6649
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 14 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2022-11-18Ateities komitetas, Komiteto narė
2023-03-22Kultūros komitetas, Komiteto narė
2022-11-18 – 2023-03-21Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2022-11-17Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narė
2022-11-17Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narė
2024-03-19Laisvės premijų komisija, Komisijos pirmininkė
2022-11-17 – 2024-03-18Laisvės premijų komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2022-11-15Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2023-12-07 Laikinoji Bendradarbiavimo su Ateitininkų federacija grupė, narė
2023-02-08 Laikinoji Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupė, narė
2023-02-08 Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, narė
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narė
2023-02-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narė
2023-02-08 Laikinoji Maldos grupė, narė
2023-04-06 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narė
2023-02-23 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narė
2022-12-19 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narė
2023-02-08 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narė
2022-12-19 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
2023-04-06 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narė
2023-04-06 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narė
2023-05-11 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narė
2023-04-06 Tarpparlamentinių ryšių su Kroatijos Respublika grupė, narė
2022-12-19 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narė
2023-01-12 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narė
2023-01-12 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narė
2023-04-06 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė
2023-01-12 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narė
2023-01-12 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narė
2023-01-12 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narė
2023-01-12 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, narė
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1959 m. lapkričio 20 d.

Gimimo vieta

Kaščiūnų k., Varėnos r.

Išsilavinimas

 
  2003 m. baigė Lietuvos teisės universitetą (dabar – Mykolo Romerio universitetas), įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį

 

1983 m. baigė Vilniaus Vinco Kapsuko valstybinio universiteto (dabar – Vilniaus universitetas) Gamtos fakultetą ir įgijo geografijos magistro kvalifikacinį laipsnį

Darbo patirtis

 

2011–2022

Žemės ūkio ministerijos vyriausioji specialistė, vėliau patarėja

 

1996–2011

dirbau Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje įvairiose pareigose (Teisės departamente, Žvėryno seniūnijos seniūno pavaduotoja; Viešųjų pirkimų skyriuje)

1984–1996

Lietuvos mokslų akademijos Geografijos skyriaus jaunesnioji mokslinė bendradarbė, vėliau mokslinė bendradarbė

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narė

2019–2022

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė

Kita

 

Veiklos sritys: istorinės atminties saugojimas ir puoselėjimas, Lietuvos valstybingumo ir pilietinės visuomenės stiprinimas.

Visuomeninė veikla: 22 Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos gynybinius pajėgumus, koordinacinės tarybos pirmininkė (2017–2020 m.); Partizano Juozo Jakavonio-Tigro labdaros ir paramos fondo steigėja ir direktorė (2021–2022 m.); labdaros ir paramos fondo „Vytis su memorialu laisvės kovotojams“ pirmininko pavaduotoja (2020–2022 m.); Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio valdybos narė (2018–2023 m.); Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos narė;  Lietuvos laisvės kovų sąjungos narė; Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijos narė; Lietuvos partizanų memorialo Kryžkalnyje viena iš iniciatorių ir organizatorių; 2022 m. įgyvendino Pietų Lietuvos partizanų vadų J. Vitkaus-Kazimieraičio ir A. Ramanausko-Vanago vadavietės atnaujinimą savo tėvo Juozo Jakavonio-Tigro gimtinėje; aktyviai talkino įkuriant Merkinės tremties ir genocido muziejų.

Apdovanojimai: ženklas-medalis „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“; T. Kosciuškos medalis „Už indėlį į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos ir kultūros paveldo puoselėjimą“; Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“ už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą.

Publikacijos: 10 mokslinių ir 40 publicistinių straipsnių laisvės kovų, patriotizmo, pilietiškumo temomis Lietuvos ir užsienio spaudoje.

Pomėgiai: Lietuvos istorija, kultūra, patriotinių renginių organizavimas ir vedimas, kelionės, aktyvus poilsis gamtoje.

Kalbos: rusų, anglų (A2), prancūzų pagrindai

Šeima

Išsituokusi, duktė Miglė

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje