A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Vytautas Kamblevičius
Vytautas Kamblevičius
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Partija Tvarka ir teisingumas
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2019-09-30 – 2020-11-13Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys
2018-10-22 – 2019-09-29Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2018-10-10 – 2018-10-21Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2018-10-09Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2020-11-13Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-01-23 – 2020-11-13Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2020-01-13 – 2020-01-22Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2019-09-12 – 2020-01-12Frakcija "Lietuvos gerovei", Frakcijos seniūnas
2019-09-10 – 2019-09-11Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2019-07-09 – 2019-09-09Frakcija "Tvarka ir teisingumas (Suvereni Lietuva)", Frakcijos seniūnas
2019-06-25 – 2019-07-08Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2018-01-12 – 2019-06-24Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos seniūnas
2017-09-21 – 2018-01-11Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas
2016-11-14 – 2017-09-20Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys
Gimimo data 1950 m. lapkričio 3 d.
Gimimo vieta Plasapninkų k., Alytaus r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1984 Žemės ūkio mokslų daktaras
1980–1984 Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), aspirantas
1968–1973 Lietuvos žemės ūkio akademija, Agronomijos fakultetas, mokslinis agronomas
1957–1968 Butrimonių vidurinė mokykla (dabar – Butrimonių gimnazija), Alytaus r.
   
Darbo patirtis  
   
1997–2004 Uždaroji akcinė bendrovė „Giluva“, direktorius
1994–1997 Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, sekretorius
1992–1994 Įmonė „Refleks Balticpol Interprise LTD“, Kauno skyrius, direktorius
1978–1987
 
Lietuvos žemės ūkio akademija, Mokomasis bandymų ūkis, vyr. agronomas, direktoriaus pavaduotojas, direktorius
1974–1978 Prienų r., „Vyšniūnų“ kolūkis, vyr. agronomas
1973 Alytaus r., „Komjaunimo keliu“ kolūkis, vyr. agronomas
   
Politinė karjera  
  Lietuvos socialdemokratų darbo partijos narys
2008–2019 Partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys, pirmininko pavaduotojas
2012–2016 XI Seimo narys
  Audito komitetas, pirmininkas (2016)
  Kaimo reikalų komitetas, narys (2012–2016)
  Jaunimo ir sporto reikalų komisija, pirmininko pavaduotojas (2012–2015), narys
  Peticijų komisija, narys
2008–2012
 
Europos Parlamento nario Rolando Pakso padėjėjas, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko pirmasis pavaduotojas
2004–2008 IX Seimo narys
  Kaimo reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas
  Antikorupcijos komisija, narys
  Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narys
  Seniūnų sueiga, narys
  Frakcijos seniūno pavaduotojas
  NATO reikalų komisija, narys
  Lietuvos Respublikos Seimo ir JAV lietuvių bendruomenės komisija, narys
  Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narys
1990–1992 Kauno rajono valdytojo pirmasis pavaduotojas, Žemės ūkio valdybos viršininkas
1987–1990
 
Kauno rajono liaudies deputatų taryba, Vykdomasis komitetas, pirmininko pirmasis pavaduotojas, Agropramoninio susivienijimo pirmininkas
1980–1990 Kauno rajono liaudies deputatų taryba, deputatas
   
Kita  
   
Tarnyba tarybinėje armijoje (1973–1974)
Autorinis išradėjo vardas (1985)
Kalbos: rusų, anglų
Pomėgiai: sportas, gamta
   
Šeima  
Vedęs, du vaikai
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje