A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Rimantas Sinkevičius
Rimantas Sinkevičius
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinktas: Jonavos (Nr. 60) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-07-01 – 2020-11-13Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2017-12-18 – 2020-06-30Ekonomikos komitetas, Komiteto pirmininkas
2017-12-08 – 2017-12-17Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2017-12-12Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2020-11-13Migracijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2019-09-10 – 2020-11-13Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos seniūnas
2017-10-19 – 2019-09-09Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1952 m. balandžio 3 d.
Gimimo vieta Jusiškio k., Anykščių r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1970–1975 Kauno politechnikos institutas (dabar – Kauno technologijos universitetas), neorganinių medžiagų ir trąšų cheminės technologijos inžinierius technologas
1959–1970 Kavarsko vidurinė mokykla (dabar – Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras), Anykščių r.
   
Darbo patirtis  
   
2012–2016 Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras šešioliktoje Vyriausybėje
2004–2008 UAB koncernas „Achemos grupė“, plėtros direktorius
1997–2000 AB „Achema“, komercijos direktoriaus pavaduotojas
1993–1997 AB „Achema“, Naujovių ir pažangos centro direktoriaus pavaduotojas
1983–1993 AB „Achema“, cecho viršininkas, laboratorijos viršininkas
1980–1983 AB „Achema“, pamainos viršininkas
   
Politinė karjera  
Nuo 2018 m. Lietuvos socialdemokratų darbo partijos pirmininko pavaduotojas
2012–2016 XI Seimo narys
  Ekonomikos komitetas, narys
2008–2012 X Seimo narys
  Ekonomikos komitetas, narys
  Atominės energetikos komisija, pirmininko pavaduotojas
  Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2000–2004 VIII Seimo narys
  Ekonomikos komitetas, narys
  Antikorupcijos komisija, pirmininko pavaduotojas
  Seniūnų sueiga, narys
  Seimo delegacija Vakarų Europos Sąjungos asamblėjoje, pirmininkas
1995–2003 Jonavos rajono savivaldybės taryba, narys
  Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos skyriaus pirmininkas, LSDP tarybos narys
1990–2017 Lietuvos socialdemokratų partijos narys
   
Kita  
   
Veiklos sritys: verslas, ekologija (atliekų tvarkymas, atsinaujinantys energijos šaltiniai, biokuras), ūkio infrastruktūra (energetika, ryšiai, logistika)
Kalbos: anglų, rusų
Pomėgiai: gamta, medžioklė
   
Šeima  
Vedęs, žmona Ligita, sūnus Mindaugas, duktė Rūta
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje