A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Laimutė Matkevičienė
Laimutė Matkevičienė
2016–2020 m. kadencija
Seimo narė nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Kaišiadorių-Elektrėnų (Nr. 59) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2017-11-21 – 2020-11-13Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-16 – 2017-11-20Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narė

Seimo pakomitečiuose

2017-11-29 – 2020-11-13Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis, Pakomitečio narė
2017-07-03 – 2017-11-28Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis, Pakomitečio narė

Seimo komisijose

2016-11-28 – 2020-11-13Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos pirmininkė
2016-11-23 – 2016-11-27Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė
Gimimo data 1957 m. spalio 22 d.
Gimimo vieta Kaišiadorys, Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2004 Kauno medicinos universitetas (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademija), sveikatos vadybos magistrė
1983 Kauno medicinos institutas (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademija), vidaus ligų gydytoja
1965–1975 Žaslių vidurinė mokykla (dabar – Žaslių pagrindinė mokykla)
1964–1965 Šilonių aštuonmetė mokykla
   
Darbo patirtis  
   
2001–2016 VŠĮ Elektrėnų ligoninė, direktorė (vyr. gydytoja), vidaus ligų gydytoja, echoskopuotoja
1997–2001 Kaišiadorių savivaldybės gydytoja
1986–2001 Žaslių ambulatorija, vaikų ligų gydytoja, bendrosios praktikos gydytoja (šeimos gydytoja), Kaišiadorių ligoninės budinti gydytoja
   
Politinė karjera  
  Nepartinė
   
Kita  
   
Projekto „Ambulatorinių, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų plėtra ir stacionarinių paslaugų optimizavimas VšĮ Elektrėnų ligoninėje“ vadovė (2008–2011), projekto „E. sveikatos paslaugų plėtra Vilniaus regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose“ vadovė (2012–2015), Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos tarybos narė (2005–2016), Lietuvos Respublikos Seimo nario visuomeninė konsultantė (2014–2016)
Apdovanojimai: Elektrėnų savivaldybėje suteikta nominacija „Metų medikas“ (2005), asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų nominacija „Metų strategė“ (2007), suteiktas nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas, apdovanota „Nusipelniusio Lietuvos gydytojo“ garbės ženklu (2015)
Publikacijos: knygos „Elektrėnų ligoninės 50 veiklos metų“ autorė (2015)
Kalbos: rusų, lenkų, anglų
Pomėgiai: kūryba, poezija, kelionės, kultūros renginiai
   
Šeima  
Susituokusi. Vyras Bronius Matkevičius, sūnus Dalius Matkevičius
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje