A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Edmundas Pupinis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Utenos (Nr. 51) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-432
Tel. (8 5) 239 6701
Biuro adresas
Maironio g. 12, 28143 Utena m.
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Susitikimai su rinkėjais

Gyventojus biure (Maironio g. 12, Utena) Seimo narys Edmundas Pupinis priima kiekvieną pirmadienį nuo 16:00 iki 18:00 val.

Seimo nario komanda gyventojus biure Utenoje priima kiekvieną darbo dieną: 

pirmadienį–ketvirtadienį nuo 16:00 iki 18:00 val.

penktadienį nuo 15:00 iki 17:00 val.

Dėl susitikimo biure galima registruotis iš anksto tel. 8 612 06 937. Dėl priėmimo Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius), susitikimų seniūnijose, įmonėse arba įstaigose prašome skambinti tel. 8 668 42 117. 

Seniūnų sueigoje

2020-11-13Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-12-04Peticijų komisija, Komisijos pirmininkas
2020-11-24 – 2021-01-14Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2020-11-24 – 2020-12-03Peticijų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-12-15Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2020-11-13 – 2020-12-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-11-17 Laikinoji Aukštaičių grupė, pirmininko pavaduotojas
2022-05-11 Laikinoji Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupė, narys
2022-03-29 Laikinoji Buvusiųjų merų grupė, narys
2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2022-05-20 Laikinoji ryšių su žydų išeiviais iš Lietuvos (litvakais) grupė, narys
2021-05-25 Laikinoji Vytauto Didžiojo universiteto absolventų „ŽŪA Alumni“ grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2020-12-18 Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys

 

Gimimo data

1964 m. rugpjūčio 9 d.

Gimimo vieta

Vėlūnų k., Ignalinos r, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1997

Lietuvos žemės ūkio universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), edukologijos magistras

1987

Lietuvos žemės ūkio akademija, Mechanizacijos fakultetas, inžinierius-dėstytojas

1982             

Ignalinos rajono Rimšės vidurinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2012–2016

Utenos regioninis profesinio mokymo centras, Suaugusiųjų mokymo skyrius, vadovas

2004–2012

Lietuvos Respublikos Seimo narys

2002–2004

UAB „ERGO Lietuva“, Utenos regioninio centro direktorius

2001–2002

UADB „Preventa“, Utenos filialo direktoriaus pavaduotojas, direktorius

1997–2001

Utenos rajono savivaldybės taryba, meras

1995–1997

Utenos aukštesnioji žemės ūkio ir maisto pramonės mokykla (dabar – Utenos regioninis profesinio mokymo centras), dėstytojas

1990–1995

Utenos žemės ūkio mokykla, praktinio mokymo vadovas

1987–1990

Utenos žemės ūkio mokykla, dėstytojas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Švietimo ir mokslo komitetas, narys

 

Peticijų komisija, narys, pirmininko pavaduotojas

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

2015–2016   

Utenos rajono savivaldybės taryba, Kontrolės komiteto pirmininkas

2012–2015   

Utenos rajono savivaldybės taryba, narys

2008–2012

X Seimo narys

 

Kaimo reikalų komitetas, pirmininkas

 

Europos reikalų komitetas, narys (2008–2010)

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

2004–2008

IX Seimo narys

 

Ekonomikos komitetas, narys (2004–2006)

 

Audito komitetas, narys (2006–2008)

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

2001–2004   

Utenos rajono savivaldybės taryba, narys

2001–2005, nuo 2011 m. 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Utenos skyriaus pirmininkas

1997–2001   

Utenos rajono savivaldybės taryba, meras

Nuo 1995 m.

Tėvynės sąjungos (dabar – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) narys

 

 

Kita

 

Chelmo miesto (Lenkija) garbės pilietis

Kalbos: rusų, lenkų

Pomėgiai: aktyvus poilsis, muzika, sportas

 

Šeima

 

Žmona Diana, sūnūs Mantas ir Tadas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje