Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Jonas Gudauskas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-410
Tel. (0 5) 209 6707
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 14 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2022-06-17Peticijų komisija, Komisijos narys
2020-11-24 – 2021-03-09Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-12-15Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2020-11-13 – 2020-12-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2023-12-07 Laikinoji Bendradarbiavimo su Ateitininkų federacija grupė, narys
2022-03-29 Laikinoji Buvusiųjų merų grupė, narys
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2020-12-23 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Tauragės regiono bičiulių grupė, narys
2021-05-25 Laikinoji Vytauto Didžiojo universiteto absolventų „ŽŪA Alumni“ grupė, narys
2020-12-11 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2021-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, narys
2021-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2021-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2021-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narys
Duomenų nėra
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1970 m. spalio 21 d.

Gimimo vieta

Šiauduva (Šilalės r.)

 

 

Išsilavinimas

 

2012

Kauno technologijos universitetas, viešasis administravimas (magistras)

2001

Žemės ūkio universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), ekonomistas (bakalauras)

1992

Kauno aukštesnioji maisto pramonės mokykla, technikas-elektromechanikas

1989

Laukuvos vidurinė mokykla (dabar – Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, vykdomasis sekretorius

2011–2019

Šilalės rajono savivaldybė, meras

2009–2011

Šilalės rajono savivaldybė, administracijos direktorius

2007–2009

Šilalės rajono savivaldybė, mero pavaduotojas

2003–2007

UAB „Šilalės šilumos tinklai“, direktorius

1995–2003

Šilalės rajono savivaldybės administracija, vyr. specialistas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2019

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, prezidiumo narys

2009

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Šilalės skyriaus pirmininkas

2009

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, tarybos narys

2000–2020

Šilalės rajono savivaldybės taryba, narys

Nuo 1993 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys

 

 

Veikla organizacijose

 

Lietuvos šaulių sąjungos narys (nuo 2018 m.)

 

 

Kita

 

Pomėgiai: sportas, kelionės

Kalbos: rusų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Žmona Zita, sūnūs Mantas, Modestas ir Tadas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje