Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Vytautas Bakas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Išsikėlė pats
Išrinktas: Alytaus (Nr. 30) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-305
Tel. (0 5) 209 6868
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 20 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.02.18 - 2024.02.21Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako ir Arvydo Pociaus dalyvavimo jungtiniuose NATO Parlamentinės Asamblėjos Politikos ir saugumo komiteto, Gynybos ir saugumo komiteto bei Ekonomikos ir saugumo komit (Belgijos Karalystė)
2023.10.06 - 2023.10.09Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Danijos Karalystė)
2023.05.19 - 2023.05.23Dėl Seimo valdybos 2023 m. gegužės 10 d. sprendimo Nr. SV-S-926 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesijoje (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė)
2023.05.19 - 2023.05.23Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesijoje (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė)
2023.02.19 - 2023.02.23Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako ir Arvydo Pociaus dalyvavimo bendruose NATO Parlamentinės Asamblėjos Politikos reikalų, Gynybos ir saugumo bei Ekonomikos ir saugumo komitetų posėdžiuose (Belgijos Karalystė)
2023.01.22 - 2023.01.24Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos žaliųjų partijos rengiamame susitikime „Europos žaliosios darbotvarkės iššūkiai ir perspektyvos Lietuvoje“ (Belgijos Karalystė)
2022.11.18 - 2022.11.22Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Ispanijos Karalystė)
2022.11.18 - 2022.11.22Dėl Seimo valdybos 2022 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. SV-S-714 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Ispanijos Karalystė)
2022.09.06 - 2022.09.09Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugpjūčio 4 d. sprendimo Nr. SV-S-618 „Dėl Vytauto Bako ir Ritos Tamašunienės dalyvavimo 31-ajame Ekonomikos forume „Europa naujų iššūkių akivaizdoje“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2022.09.05 - 2022.09.09Dėl Vytauto Bako ir Ritos Tamašunienės dalyvavimo 31-ajame Ekonomikos forume „Europa naujų iššūkių akivaizdoje“ (Lenkijos Respublika)
2022.06.13 - 2022.06.18Dėl Vytauto Bako dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos rengiamame Politikos reikalų komiteto vizite (Turkijos Respublika)
2021.12.05 - 2021.12.07Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Lenkijos Respubliką (Lenkijos Respublika)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1977 m. kovo 26 d.

Gimimo vieta

Vilnius

 

 

Išsilavinimas

 

1998–2002

Mykolo Romerio universitetas, teisininkas

1995–1997

Vilniaus aukštesnioji policijos mokykla

1983–1995

Zarasų 2-oji vidurinė mokykla (dabar – Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)

 

 

 

 

Darbo patirtis

 

2014–2016

Vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio patarėjas

2009–2014

Pareigūnų kredito unija, vadovas

2007–2008

Seimo nario Kęstučio Čilinsko padėjėjas

2003–2006

Privati teisininko praktika

1997–2002

Tardytojas, vyresnysis tardytojas, Vilniaus miesto vyriausiojo policijos komisariato administravimo padalinio vadovas

 

 

Politinė karjera

 

 

Nepartinis

2016–2020

XII Seimo narys

 

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, pirmininkas

 

Antikorupcijos komisija, narys

 

Neįgaliųjų teisių komisija, narys

 

2009 m. Kartu su Kęstučiu Čilinsku ir kitais įsteigė Jungtinį / Nepartinį demokratinį judėjimą, buvo tarybos pirmininku

 

 

Kita

 

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) vadovas (2008–2012); NPPSS atstovas Europos policijos profesinių sąjungų konfederacijoje (nuo 2012 m.)

Profesinės patirties sėmėsi Švedijoje, Olandijoje, Estijoje, Europos profesinių sąjungų mokymo institute Belgijoje

Apdovanojimai: Europos Parlamento nario prof. Aloyzo Sakalo padėkos raštas (2006), Seimo nario Kęstučio Čilinsko padėkos raštas (2008), policijos generalinio komisaro vardinė dovana (2009), trečiojo laipsnio pasižymėjimo ženklas už nuopelnus Lietuvos policijai (2013)

Pomėgiai: skaitymas, aktyvus poilsis

Kalbos: rusų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Antrą kartą sukūrė šeimą, augina du vaikus, rūpinasi dukterimi iš pirmos santuokos

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje