A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Irina Rozova
Irina Rozova
2016–2020 m. kadencija
Seimo narė nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
Išrinkta: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2020-11-13Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2019-10-01 – 2020-11-13Sveikos gyvensenos komisija, Komisijos narė
2018-03-22 – 2019-09-30Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narė
2017-06-21 – 2018-03-21Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja
2016-11-23 – 2017-06-20Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija, Frakcijos narė
Gimimo data 1958 m. sausio 23 d.
Gimimo vieta Klaipėda, Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1976–1981 Maskvos valstybinis Michailo Lomonosovo universitetas (Rusijos Federacija), Žurnalistikos fakultetas, žurnalistė
1965–1975 Klaipėdos 11-oji vidurinė mokykla (dabar – „Aitvaro“ gimnazija)
   
Darbo patirtis  
   
2009–2012 Europos Parlamento nario Valdemaro Tomaševskio padėjėja
2003–2005 Kuršių vidurinė mokykla (dabar – Klaipėdos „Santarvės“ progimnazija), anglų kalbos mokytoja
1996–2003 Liudviko Stulpino vidurinė mokykla (dabar – Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija), anglų kalbos mokytoja
1996–2006 Klaipėdos radijo stotys „Laluna“ ir „Raduga“, laidų vedėja
1984–1990 Valstybinis televizijos ir radijo komitetas, Meno programų redakcija, vedėja, Kaliningrado sritis, Rusijos Federacija
1981–1984 Valstybinis televizijos ir radijo komitetas, Televizijos muzikos redakcija, vedėja, Omsko sritis, Rusijos Federacija
   
Politinė karjera  
  Politinė partija „Rusų aljansas“
2012–2016 XI Seimo narė
  Europos reikalų komitetas, narė (2012–2014)
  Sveikatos reikalų komitetas, narė
  Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisija, narė
2011–2012 Klaipėdos miesto savivaldybės taryba, narė, Socialinių reikalų komitetas, pirmininkė
2008–2011 Klaipėdos miesto savivaldybės taryba, narė
2006–2008 VIII Seimo narė
  Informacinės visuomenės plėtros komitetas, narė
  Narkomanijos prevencijos komisija, narė
2005–2006 Klaipėdos apskrities viršininko pavaduotoja
2003–2005 Klaipėdos miesto savivaldybės taryba, narė
Nuo 2002 Politinės partijos „Rusų aljansas“ narė
   
Kita  
   
Kalbos: rusų, anglų
Pomėgiai: kelionės, muzika, skaitymas
   
Šeima  
Ištekėjusi, du vaikai
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje