A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Valdemaras Valkiūnas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Išsikėlė pats
Išrinktas: Sėlos vakarinė (Nr. 48) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys
2020-12-17Ateities komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2022-09-15Darbo partijos frakcija, Frakcijos narys
2021-05-20 – 2022-09-15Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2021-05-19Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūno pavaduotojas

Parlamentinėse grupėse

2020-11-17 Laikinoji Aukštaičių grupė, narys
2022-03-29 Laikinoji Buvusiųjų merų grupė, narys
2021-06-29 Laikinoji Etno bičiulių grupė, narys
2020-12-10 Laikinoji grupė „Dėl sveikatos paslaugų suteikimo ir prieinamumo per COVID-19 pandemiją“, narys
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1959 m. rugpjūčio 26 d.

Gimimo vieta

Klaipėda

 

 

Išsilavinimas

 

2007

Rygos pedagogikos ir švietimo valdymo aukštoji mokykla, magistras, psichologas

 

Vidurinis išsilavinimas įgytas Rygoje

 

 

Darbo patirtis

 

1992–2008

SIA „Voldemars“ prezidentas, savininkas (Latvija, Ryga)

 

 

Politinė karjera

 

 

Nepartinis

2019–2020

Biržų savivaldybė, tarybos narys

2015–2019

Biržų savivaldybė, meras

2008–2012

X Seimo narys

 

Ekonomikos komitetas, narys

 

Europos reikalų komitetas, narys (2010–2012)

 

Antikorupcijos komisija, narys (2010–2012)

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys (2010–2012)

 

Atominės energetikos komisija, narys

2007

Biržų savivaldybė, tarybos narys

 

 

Kita

 

Vilniaus klubo narys. Buvo Lietuvos prekybos rūmų Latvijoje prezidentu (2002–2003)

Apdovanotas Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi (2001)

Pomėgiai: kelionės, istorinės ir politikos-ekonomikos knygos

Kalbos: anglų, latvių, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Genoefa, sūnūs Rolandas ir Andrius

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.19 - 2023.01.20Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto ir bendrame Saugumo ir gynybos komiteto bei Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto posėdžiuose (Estijos Respublika)
2022.10.27 - 2022.10.29Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos 41-ojoje sesijoje ir 28-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2022.03.24 - 2022.03.25Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto bei Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posėdyje (Latvijos Respublika)
2022.03.24 - 2022.03.25Dėl Seimo valdybos 2022 m. kovo 9 d. sprendimo Nr. SV-S-415 „Dėl Laimos Nagienės ir Valdemaro Valkiūno dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto bei Švietimo, mokslo (Latvijos Respublika)
2022.03.24 - 2022.03.25Dėl Seimo valdybos 2022 m. kovo 9 d. sprendimo Nr. SV-S-415 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto bei Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posė (Latvijos Respublika)
2022.02.03 - 2022.02.04Dėl Kęstučio Masiulio ir Valdemaro Valkiūno dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto bei Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose (Estijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje